Na dovolenou sama

Vždycky jsem toužila jet někam na nějakou pěknou luxusní dovolenou, protože jsem za posledních osm let vůbec nikde nebyla. A říkala jsem si, že už konečně nastal ten čas, že bych si užila pořádnou dovolenou.  A vy se asi ptáte, s kým bych na tu velkou dlouhou dovolenou jela. A já bych tam chtěla jet úplně sama. Možná jsem vám tím vzala vítr z plachet, ale věřte mi, že já si chci úplně odpočinout a vyčistit si hlavu. A chci si užít velkou dovolenou sama pro sebe. Vždyť co je na tom tak špatného, když si člověk chce užít dovolenou sám? Podle mého názoru to vůbec není špatné. Protože někdo odpočívá tak, že je raději někde sám. Tak proč bych nespojila příjemné s užitečným? Taky stále trpím docela stresem, protože v práci toho máme poslední dobou stále více. Také jsem už kolikrát byla na přesčasech, které mi nedělají vůbec dobře.

Na dovolenou pojedu zase s přítelem.

Kvůli tomu, že chodím pozdě z práce, se taky hádáme velmi často s přítelem, a to mě hodně vadí a mrzí mě to. Takže jsem si řekla, že bych potřebovala alespoň na týden někam vypadnout. Tak jsem si řekla, že bych mohla na nějaký perfektní teplý ostrov. Já jsem si usmyslela, že pojedu někam do Řecka, kde si odpočinu. A pročistím si už konečně hlavu. Zmizí stres a zmizí všechny povinnosti.

Dovolená byla luxusní.

A já budu doufat, že se přítel neurazí, že chci jet sama na dovolenou. Ale já opravdu nemám nic proti, když potom třeba pár dní potom, až přijedu, tak pojedeme s přítelem někam na dovolenou taky. Já si myslím, že dovolené není nikdy dost. Protože člověk se má starat především sám o sebe a pečovat o své zdraví. A když mě k lepšímu z v pomůže dovolená, tak proč ne? A navíc to nebude poprvé, kdy pojedu na dovolenou úplně sama. Někam na dovolené nebo výlety jsme dříve jezdila normálně sama, ale vše se změnilo, když jsme si našla přítele. Ale proč to zase nezopakovat?