Automobilka Dodge

Americká auta umí zahřát u srdíčka spoustu lidí. Dnes už se k nám běžně dováží, a proto je to dosažitelný cíl, přičemž ani tento stroj Vás finančně nesežere.

Automobilka Dodge

Americké vozy

Značku Dodge každý jistě dobře zná, protože se proslavila modely jako je Charger a Challenger s klasickými osmiválcovými motory, ze kterých jde skutečně cítit sílu. Stali se legendami, na které se rozhodně nikdy nezapomene, což potvrzují dodnes. Tuto firmu založily dva bratři v roce 1 900, kdy měla sloužit pro rozvoj a zásobování automobilového průmyslu ve městě Detroit. První automobil přišel roku 1914.

značka dodge

V historii automobilky přišel zlom roku 1928, protože firma se prodala společnosti Chryslel, což už tak zůstalo až do dnešní doby. Mimochodem pod tuto společnost můžeme zařadit také Jeep. Jestliže Vás okouzlili americké vozy a rádi byste jednou takový chtěli mít, tak to není žádná překážka, protože známé modely jezdí dost i po našich silnicích, nebo se dají dovést z USA. Například šestiválce mají slušný výkon a vzhledem k spotřebě je mají lidé i ke každodennímu ježdění, přičemž výběr a používání zůstává na Vašich prioritách.

Tažné zařízení

Americké auto nemusí být rozhodně žádný sporťák, protože můžeme pořídit nespočet praktických rodinných aut, které mají opravdu dostatek prostoru. Pokud jste taková někdy už měli, tak sami víte, že větší atmosférický motor, příjemné odpružení a dostatek místa mají své kouzlo. Samozřejmě takový vůz nám slouží k převozu všeho možného, přičemž to je u rodin potřeba. Nemusí stačit ani prostor ve voze, kdy přichází na řadu přívěsný vozík.

zamknutý vozík

Automobily Dodge jsou většinou bytelné a mají dost síly, takže není problém za nimi něco tahat. K tomu potřebujeme tažné zařízení na auto Dodge. To je velmi pevné a za dobrou cenu, což je ideální kombinace. To po nákupu stačí vzít do servisu, kde se zabývají montáží tažného, protože zakoupíte kompletní set i s elektroinstalací. Servis Vám vše namontuje a udělá prohlídku, kdy samozřejmě dostanete dokument o tom, že vyhovuje. Potom už stačí skočit na úřad a nechat tažné zapsat do technického průkazu.