Ne všechny masáže dovedou být tak smyslné

Navštívili jste už několik masážních salonů, kde jste dosáhli převážně uvolnění vašich svalů a chvilku jste si odpočinuli od stresu, kterým si denně procházíte? Je dobré mít zkušenost se službami, které jsou schopné nás rozptýlit a poskytnou našemu organismu celkovou regeneraci. Tyto masáže však nejsou jediným způsobem, jak toho dosáhnout! Mnohem více smyslný zážitek prožijete na novodobé masáži, která s tou klasickou nemá tolik společného.
Erotická masáž Praha Matahari salon vám pomůže pochopit, že nejen vaše mysl, ale i tělo je potřeba uvolnit do takové míry, abyste odcházeli bez nutnosti uspokojit i další vaše potřeby. Masírování „body to body“ se postará o rozmazlování vašich intimních partií tak, jak to doposud neznáte. A přesvědčit se o tom můžete okamžitě, pokud navštívíte salon Matahari.žena v posteli

Klasická, ale ne tradiční

Klasická erotická masáž probíhá v doprovodu nahé masérky. Tu si samozřejmě můžete vybrat sami a nechat se vést jejím stylem masírování a vábivými doteky. Vzrušení pocítíte už při počáteční sprše, kterou společně můžete absolvovat, abyste navázali kontakt.
Přímé sexuální služby po ní ovšem požadovat nemůžete.Cílem těchto masáží je poskytnout vám ruční vyvrcholení, se kterým budete dostatečně spokojeni. Je nutné být však profesionální a nechat se vést tempem a průběhem vaší masérky tak, jak to ona uzná za vhodné.
Díky dodržování pravidel a maximálnímu uvolnění vašeho těla a mysle se dopracujete v závěru masáže k lepší psychické náladě a tělesnému prožitku, kterému se nic nevyrovná.masážní olej

Myslete i na duševní zdraví

Nejen tělesné uspokojení, ale i dosažení duševní pohody je u tohoto typu masáže klíčové. Kromě intimním partiím bude v popředí i odbourat nahromaděný stres, který ve vás je a pozitivně vnímat t vaši intimitu jako něco, o co je nutné pečovat, aby bylo vaše psychické zdraví v ty nejlepší formě.