Výlet s přáteli nebo kapela na turné – bez dodávky ani ránu!


Léto je za dveřmi! Pro každého z vás máme několik pádných důvodů, proč byste letošní letní radovánky neměli trávit bez dodávky nebo podobného užitkového vozu. Půjčovna užitkových vozů v Praze nabízí široký výběr dopravních prostředků, díky kterým nebudete o prázdninách sami. A rozhodně nebudete doma. Kde tedy?

dodávka u moř

Čeká vás spousta velkých dobrodružství, ať už na území naší země a nebo někde za hranicemi, kde budete objevovat nová romantická nebo zábavná místa. Pokud se chystáte cestovat a máte partu kamarádů, se kterými není nuda, můžete si společně půjčit dodávku a vydat se za krásami přírody nebo zajímavých měst. Ve spoustě případů nebudete muset příliš řešit ubytování, protože v dodávce můžete v podstatě i strávit noc – je-li tu možnost, že se s přáteli vystřídáte u volantu. Stihnete tak navštívit nespočet destinací za pouhých několik dnů. Nezapomeňte si doma fotoaparát, tohle si rozhodně žádá vydatnou fotodokumentaci!

Hrajete na nějaký hudební nástroj nebo zpíváte a máte kapelu? Co takhle konečně vyrazit na pořádné turné? Nemusíte zrovna vyprodávat velkolepé sportovní haly, abyste si mohli domluvit pár koncertů v rámci České republiky nebo okolních zemí. Zkuste najít a zkontaktovat kluby a místa, kde by se vám společně líbilo hrát a zabookujte si dodávku na pořádnou show. Pokud si myslíte, že se s nástroji i členy kapely bez problému vejdete do osobního auta, až na pár předmětů, které by vám v něm překáželi, můžete si k autu půjčit třeba přívěsný vozík a naplnit do nezbytnostmi, které za autem povezete. Ulehčíte tak sobě i celému prostoru kolem vás. Na koncerty, které v dodávce objedete, určitě nikdy nezapomenete – a vše publikum také ne!

kamarádky na cestách

Při vybírání ideální varianty pro váš výlet, dovolenou nebo turné se obraťte na zkušené odborníky, kteří vám nejlépe poradí, jak nakombinovat dopravní prostředky, tak, abyste si mohli během cest užívat maximální pohodlí.