Moderní i klasické


Vaření je zábava
Strávit nějaký čas v kuchyni a sledovat jak vám pod rukama vzniká jídlo, je jedna z nejlepších věcí na světě. Někdo miluje vaření, někdo ho jen tak přetrpí, ale obě skupiny lidí potřebují mít dobrou kuchyňskou linku, která jim poskytne nejen dostatek pracovního prostoru, ale také dost místa pro uložení nádobí i potravin. Jestli stavíte dům, je nejlepší řešení nechat i u kuchyně udělat spíž, což ale ne v každém projektu bude možné. Zejména u staveb na klíč bývá problém projekt změnit, ale pokud si necháváte připravit individuální projekt, rozhodně do něj spíž zahrňte.

bílá linka

Ať už budete mít spíž nebo ne, potřebujete kvalitní kuchyni, kam se vejdete i se vším nádobím. Proto je nejlepší volbou navštívit truhláře, který vyrábí kuchyně na zakázku. Proč je nejlepší nechat si vyrobit linku na míru? Protože se maximálně využije celý prostor, kde bude linka stát. Vejde se tam mnohem více skříněk a budete mít co největší pracovní plochu. Tu oceníte nejen při vaření a pečení, ale i při vyklízení nákupu a při dalších činnostech.

Obraťte se na nás
Hledáte někoho, kdo vám vyroní kvalitní linku na míru? Chcete si navrhnout vlastní linku? Zastavte se u nás. Pomocí plánovače společně projdeme všechny možnosti, a pokud si některý z návrhů vyberete, vyměříme prostor pro vaši linku, a můžeme se pustit do výroby, abychom co nejdříve mohli linku namontovat. Nenecháme vás čekat déle než je nezbytně nutné. Můžeme vám vyrobit nejen nejmodernější linku, ale i rustikální nebo provence.

moderní linka

Před vyměřením linky je nutné mít dokončené podlahy i omítky. Linka se vyrábí na milimetr přesně a sebemenší odchylka by znamenala že se linka nevejde. Proto si nechte linku vyrobit až máte připravený prostor. Platí to nejen pro novostavby, ale i pro rekonstruované starší byty a domy. Věříme že s linkou od nás budete spokojeni.