Sháníte oplocení vašeho pozemku?

Je váš dosavadní plot v hrozném stavu, nebo prostě chcete zvýší své soukromí a bezpečí? Nejlepší volbou jsou betonové ploty Olomouc. Nabízíme tento druh plotů na klíč, není nic jednoduššího, než si jej od nás nechat vyrobit a usadit.

Betonový plot je skvělé řešení pro všechny, protože

– skvěle vypadá
– můžete si ho nakombinovat s jiným materiálem
– je odolný vůči větru i dešti
– je barevně stálý
– ochrání vás před zvědavými pohledy
– ochrání váš majetek

vysoký plot

V naší nabídce najdete několik druhů betonových dílců, ze kterých si můžete vybrat. Máme několik druhů barev a provedení, které si můžete nakombinovat podle sebe. Rádi vám pomůžeme s výběrem co se týče vhodnosti použitých materiálů i usazení.

Už jste se rozhodli?
Můžete se nám ozvat přes náš poptávkový formulář. Snadno doplníte potřebné informace, a my se vám ozveme s cenovou kalkulací. http://studentka.sms.cz/maturitni_otazka/rozpocty-a-kalkulace Potom už je to jednoduché – stávající plot zbouráme, vyměříme nový a na základě zaměření přepočítáme cenu, aby byla co nejpřesnější. Nemusíte se ale obávat, že by se předběžná kalkulace a výsledná cena nějak zvratně lišily.

starý betonový plot

Poté následuje vyhloubení základů pro uchycení ukotvení, do kterých se vkládají jednotlivé dílce. Vybrat si u nás můžete několik druhů dřeva, které může sahat do různé výšky. Společně pro vás najdeme ten nejlepší a nejhezčí plot.
Chcete kompletní plot i brankou či bránou? I tyto polsky jsme schopni vám zajistit. Na nich stránkách najdete i reference od zákazníka s fotografiemi hotových plotů, můžete si snadno udělat představu o naší práci. Vždy jednáme k maximální spokojenosti našich zákazníků, a věříme, že pokud se pro nás rozhodnete, budete spokojeni i vy.

Betonový plot je nejlepší variantou, kterou můžete zvolit, pokud chcete bezúdržbový plot. Klasické ploty se musí občas přetřít, ale beton žádnou péči nepotřebuje. Časem může trochu vyblednout, a pokud tomu chcete zabránit, stačí jej po instalaci natřít.